Firma Movie Tec powstała w 2009 roku, jako odpowiedź na duże zapotrzebowanie rynku filmowego. Movie Tec oferuje kompleksową obsługę planów zdjęciowych, usługi transportowe, kierownictwo planu oraz wynajem specjalistycznego sprzętu. Firma ma na swoim koncie obsługę planów zdjęciowych dla telewizji, znanych seriali telewizyjnych, filmów reklamowych, filmów fabularnych i wielu imprez okolicznościowych.

W Movie Tec możesz wynająć każdy pojazd, w dowolnej kombinacji, zaczynając od takich pojazdów jak garderoby i toalety, poprzez autobusy, tradycyjne busy, kończąc na samochodach osobowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma zamierza regularnie wprowadzać do swojej oferty specjalnie zaprojektowane nowe pojazdy.

Ofertę Movie Tec wyróżnia przede wszystkim jakość dostępnych samochodów, jak również to, że firma zatrudnia tylko profesjonalnych kierowców, którzy mają doświadczenie w obsłudze planów zdjęciowych. Do specjalnych ujęć Movie Tec oferuje kierowców wyścigowych z licencją Polskiego Związku Motorowego.

Usługi świadczone są zarówno na terenie kraju, jak i w krajach Unii Europejskiej – firma posiada certyfikat na przewóz osób i rzeczy na terenie Unii. Firma pomaga w poszukiwaniach odpowiedniej lokalizacji, jak również realizuje indywidualne zamówienia klienta na samochody osobowe. Movie Tec lubi wyzwania, dlatego na specjalne życzenie, firma dostosuje projekt pojazdu zgodnie z wymaganiami klienta.

Firma świadczy usługi 24 godziny na dobę 365 dni w roku!